OGAE Second Chance Contest 2020 szavazás

A 2020-as Second Chance versenyen az a fura helyzet állt elő, hogy valójában Első Eséllyé nőtte ki magát az elmaradt Eurovízió miatt. Mivel A Dal 2020 a szabálykönyv definíciói értelmében nem minősült Eurovíziós előválogatónak (meg szerintünk sem), Magyarország induló nélkül vesz részt a szavazáson.

22 ország/OGAE klub nevezett indulót a versenyre, melyek mindegyikét 0 és 5 pont között kell értékelnetek. Ez az OGAE verseny idén az egyetlen, ahol magyar produkció nem vesz részt, de a MEF nagyonis a nemzetközi ESC-rajongó családjának tagja, így mindenképpen biztosítjuk a részvételünket.

A mezőnyt korábbi adásában már bemutatta az Ourvision, de a szavazólapon is meghallgathatjátok/nézhetitek a produkciókat.

Szavazási határidő: 2020. augusztus 9. éjfél

Ha pedig egy szavazás nem elég (miért is lenne?), akkor ajánljuk sok szeretettel a meghosszabbított határidejű Fordítóversenyt is a figyelmedbe!

Itt szavazz!