OGAE Poll 2023 – SZAVAZÁS
Kategória: ESC 2023, OGAE, szavazás

Elindítjuk a 2023-as OGAE Poll magyar szavazását, melynek során a Ti véleményetek alapján határozzuk meg a hazai fanok toplistáját.

Az OGAE a világ legnagyobb Eurovíziós rajongói hálózata, aminek a MEF hosszú évek óta büszkén tagja, képviselve a közösségben a magyar rajongókat. Az éves OGAE szavazást mindig nagy figyelem követi, hiszen egy teljeskörű, átfogó képet ad a világ ESC fanjainak favoritjairól. A MEF tagjainak pontjai háromszoros súllyal szerepelnek a végeredményben!

A szavazást EZEN a linken éritek el, a szavazási határidő 2023. április 14. éjfél!

Kérünk mindnyájotokat, hogy szavazzatok, hiszen minél többen adjátok le voksaitokat, annál árnyaltabb és teljeskörűbb képet láthatunk a magyar fanfavoritokról, a Ti kedvenceitekről.