OGAE szavazás 2022
Kategória: MEF

Útjára indítjuk a 2022-es OGAE szavazás magyar szálát, várjuk az idei Eurovízió mezőnyéből a Te TOP10-es listádat!

Az OGAE a világ legnagyobb Eurovíziós rajongói hálózata, aminek a MEF büszkén tagja, képviselve a közösségben a magyar rajongókat. Az éves OGAE szavazást mindig nagy figyelem követi, hiszen a végén kiderül, ki a hivatalos fanfavorit. Persze nem prognózis, de mindenképpen érdekes.

Mint minden évben, idén is nagyon korán kezdték a franciák, a továbbiakban viszont, április folyamán naponta érkeznek majd az egyes országokból az eredmények, így mire elkezdődnek a próbák, meg lesz a végeredmény. Az egyes eredményeket a nemzetközi OGAE honlapján, illetve facebook oldalán fogják közzé tenni – a szavazatokdömping április 6-án folytatódik.

Ahhoz, hogy a Te szavazatod is számítson, nem kell más tenned, mint az alábbi linken elérhető szavazólapon megadnod a 10 kedvencedet a 2022-es mezőnyből. A szavazás során a MEF tagjainak voksai háromszoros súllyal számítanak.

Szavazási határidő: 2022. április 22. éjfél
Szavazólap: https://forms.gle/9JvZCujfdb1MNuQU8