OGAE Video Contest 2021 – szavazz!

Az utolsó OGAE Video Contest kerül idén megrendezésre, Magyarországot Pál Péter képviseli. Indul a szavazás!

A nemzetközi OGAE úgy határozott, hogy a meglévő két, Eurovíziótól független OGAE versenyét egybeolvasztja, így idén az utolsó Video Contest kerül megrendezésre (az egybeolvadt verseny neve Song Contest lett). Az, hogy pontosan miként történik, hogyan változnak a szabályok, arról később számolunk be, hiszen most a kérdés inkább az, hogy Ti melyik indulónak hány pontot adtok? Az biztos, hogy Pál Péter Hogyha lejönnél című dalának klipje egy fia ponttal sem gazdagodhat általunk – hiszen a szabály most is él: saját országra nem lehet szavazni.

A mezőny 23 másik tagját 0 és 5 pont között értékelhetitek ezen a linkennovember 21. éjfélig.

A MEF tagjainak szavazata háromszoros súllyal számít.