OGAE Song Contest 2021 – indul a szavazás!
Kategória: Song Contest, szavazás

Magyarországot a Honeybeast és Palya Bea duettje képviseli az idén 29 versenyzőből álló nemzetközi dalmustrán, ahol sok más ismerős és ismert név is felbukkan.

Tavaly (is) a britek nyerték az OGAE Song Contest versenyt, így a walesi Cardiff ad virtuális otthont az idei kiadásnak. A verseny célja, hogy reflektorfénybe helyezze az Eurovíziós rajongói klubok által az arra méltó produkciókat, mintegy tízezres hallgatóság elé tárva azokat. A mi idei választottunk a Ha meghalok lett. (De a lettek indulója idén sem magyar…)

A szavazáson, ahol 0 és 5 pont között kell értékelni minden egyes dalt – kivéve a sajátunkat – bárki értékelheti a mezőnyt. A MEF tagjainak voksai ezúttal is háromszoros súllyal számítanak be.

Szavazási határidő: október 3. éjfél
Szavazólap (és a mezőny): https://forms.gle/bsG54zDrMHSMYnr4A

Október 3-án egyúttal visszatér a HaviTali, ismét online keretek között, ahol a fentiek végighallgatása mellett, végre valahára fény derül a Fordítóversenyünk győztesére is. Erről részleteket később, a facebook oldalunkon fogunk megosztani.