OGAE POLL 2021: itt a végeredmény!
Kategória: ESC 2021, OGAE

A nemzetközi OGAE hálózat április közepe óta, naponta egy-egy klub eredményét nyilvánosságra hozta, de több mint a fele ma este, egyszerre derült ki. Így a világ legnagyobb Eurovíziós rajongói hálózatának idei favoritja is.

A magyar eredmények viszonylag korán, a klubok sorában negyedikként lettek kihirdetve, így mi az első csoportba tartozunk – húsz másikkal egyetemben.

A maradék 22 klub pontjait ma este, egyszerre hirdették ki, azaz az is kiderült, hogy ki a végső győztese az idei OGAE Pollnak, ki követi a tavalyi fanfavorit The Roop-ot, na meg, nem mellesleg, a 10 évvel ezelőtti győztes Wolf Katit? (Apropó, Wolf Kati, zárójel: az idei OGAE szavazásnak más magyar vonatkozása is van: a verseny nemzetközi koordinátora és az eredméynek felügyelője – mondhatni, az OGAE Poll Jon Ola Sandja – a MEF elnöke, Vámos Tamás volt.)

Minden információ és részlet elérhető a nemzetközi OGAE oldalán.

Ha pedig a videó végén lévő felhívásra szeretnél reagálni, akkor kattints ide.