START VOTING NOW! – Elindítottuk az idei OGAE szavazást!
Kategória: ESC 2021, OGAE, szavazás

A világ legnagyobb Eurovíziós rajongói hálózata, az OGAE idén új formátummal bonyolítja le az éves szavazását az aktuális mezőnyről. A Te dolgod változatlan: add meg a 10 kedvenced rangsorát!

A nemzetközi forgatókönyv

A 43 OGAE tagország két csoportra lettek osztva. Az 1-es csoport klubjai április folyamán jelentik be a pontjaikat, míg a klubok másik fele egy május elején érkező nagy Eredményvideóban véglegesítik az összesített eredményt. A videóban veszik az addigi összesített eredményt, és ehhez tevődnek hozzá a pontbejelentések a 2-es csoportból. Azaz, a matek az utolsó napig nyitott marad.

A MEF az 1-es csoportban szerepel, tehát a mi teendőnk az, hogy a következő hetekben eldöntsük, kinek adjuk a 12 pontot? (Meg persze a másik 46-ot.)

A szavazás

Minden szavazónak meg kell adnia a 10 kedvencét, rangsorolva. Ezt összesítjük és az így kialakult eredmény jelenti majd a magyar pontokat. A dalok számos helyen egybe lettek már gyűjtve, ide kattintva a Eurovision Hungary lejátszási listáját éritek el. (Köszi nekik érte!)

Szavazólap: itt

Szavazási határidő: 2021. április 11. éjfél