Szavazz: kit indítsunk idén az OGAE Second Chance Contesten?

Lezajlott A Dal 2018 első köre, így mind a 30 produkciót láttuk már a színpadon, így elindítjuk az egyik legnagyobb OGAE versenyre a válogatónkat!

Az OGAE Second Chance Contesten olyan produkciókat indíthatnak az egyes tagklubok, amik a nemzeti válogatójukban nem nyert. Mi szokás szerint az első kör végén indítjuk el a szimpátia szavazásunkat, aminek a végén a győztest nevezzük a versenyre. Ha ez megegyezne A Dal győztesével is, azaz az idei Eurovízió magyar fellépőjével, akkor a szavazásunkon második helyezést elérő dalt nevezzük.

A szavazók közül kisorsolunk egy valakit, aki választhat a MEF kincstárából egy relikviát.

Szavazni (február 23-ig) itt tudsz: https://goo.gl/forms/p6Z2rArUT7rCRnwF2

A szavazáson a MEF regisztrált tagjainak háromszoros súllyal számítanak a voksai.

Eredményhirdetés: 2018. február 24-én, a WatchTogether bulin!

A tavalyi győztes svéd klub tervei szerint idén október 5-én egyedülálló lesz a teljes verseny zárása, hiszen élőben fognak jelentkezni Eskilstuna városából – természetesen egy hatalmas bulival egybekötve, ahova várni fognak mindenkit.