OGAE Video Contest 2016 – Végeredmény!
Kategória: OGAE, szavazás

Ma került fel a verseny hivatalos oldalára az idei Video Contest végeredménye, ahova anno a klubunk a Kállay Saunders Band #Joy című dalához tartozó klipjét nevezte.

Az idei kiírásban rekordszámú résztvevő volt: negyven ország képviseltette magát. Emiatt, és mivel nem csak az első 10, hanem az első 20 helyezett kapott pontokat országonként, a végső győztes is rekordpontszámmal nyert. A végeredményt ide kattintva érhetitek el (kb. 40 perces az eredményvideó).

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett benne és gratulálunk a Kállay Saunders Bandnek, valamint a szervező EC Germany-nek! Na és persze a győztesnek is (ha esetleg az előzőekben ezt megtettük volna, akkor most még egyszer!)

U.i.: Szófia is szép, tele ikonikus épületekkel. Reméljük, a bolgárok is hasonlóan gondolkodnak Budapestről! 😉