OGAE Video Contest 2018 – indul az év utolsó szavazása!

Az idei versenyen 24 ország vesz részt, Magyarország képviseletére a tavaly elhunyt Fábián Juli egyik utolsó klipjét választottuk, tisztelegve és emlékezve a munkásságára.

Tavaly Belgium nyert a fenti videóval, így az idei versenyt a belga OGAE klub szervezi. Mint mindig, most is olyan videóklipekkel nevezhettek a tagországok, ami legkorábban az előző év január 1-én jelent meg (mind a dal, mind a klip). És ahogy az már szintén megszokott: saját országra nem lehet szavazni, így a dolgotok pusztán annyi, hogy a többiek videóit értékeljétek 0 és 5 pont között.

Szavazási határidő: 2018. november 17. 20 óra

A szavazáson résztvevők között relikviát sorsolunk ki. Az Egyesületünk tagjainak szavazata háromszoros súllyal számít (de a sorsoláson ők is csak egyszeres sanszokkal vesznek részt). Az alábbi linken található szavazólapon megtekinthető az összes videó, illetve a pontjaidat is rögtön kioszthatod.

A szavazáshoz kattints ide