Eurovíziós Tábor 2017
Kategória: Bulivan, MEF, Tábor

A Magyar Eurovíziós Fanklub idén augusztusban tábort szervez, ahol 48 órán át csak az Eurovízió lesz a téma! Party for Everybody!

!!! Időpontváltozás !!! Technikai okok miatt az eseményt egy héttel később rendezzük meg!

A tábor ideje: 2017. augusztus 11-13. 18-20. Helyszíne: Dunaújváros, szalki szigeti kemping.

A részvételi díj függ a szállás típusától (faház/sátor/lakókocsi), de abból minden MEF tagnak 5000 forint kedvezmény jár! A faházas elhelyezés limitált, ezért regisztrálj minél gyorsabban – aki előbb jelentkezik, az alszik faházban! Az ár tartalmazza a szállást és a tábor ideje alatt a főétkezéseket. (Összesen 6 alkalom)

Minden információ és regisztráció az Eurovíziós Tábor honlapján: tabor.magyarescfanklub.hu

Playing with Fire, Walk On Water, Party for Everybody, Jálomá lommá!