Tisztújítás előtt áll a MEF
Kategória: MEF

Mivel a Magyar Eurovíziós Fanklub Egyesület elnökségének a mandátuma idén lejár, a hat tisztségviselőt újra meg kell választani. Bárki pályázhat, itt vannak a részletek.

Az Egyesületünk Elnökségében 6 tisztséget lehet betölteni:

• elnök: az Egyesület törvényes képviselője, az Elnökség munkáját koordinálja. Az OGAE felé az elsődleges kapcsolattartó, szavazatával részt vesz az ottani döntéshozatalokban.
  • alelnök: az elnök általános helyettese.
  • titkár: az Egyesület szabályos működését felügyeli, az iratait, jegyzőkönyveit kezeli.
  • gazdasági elnökhelyettes: az Egyesület pénzügyeit, számláit kezeli.
  • rendezvényekért felelős elnökhelyettes: a poszt neve magáért beszél.
  • informatikai elnökhelyettes: az Egyesület online felületeinek működéséért felel.

Várjuk azon lelkes ESC rajongók jelentkezését, akik aktívan hozzá tudnak tenni az Egyesület működéséhez.

A jelentkezés módja:

Maximum egy oldalas bemutatkozó anyag megküldésével PDF formátumban. Írd le benne azt is, hogy mik a terveid a megpályázott poszt betöltése esetén. A tisztségviselők személyéről a MEF Közgyűlése dönt 2017. május 27-én.

Email: palyazat@magyarescfanklub.hu
Határidő: 2017. május 20.

Feltételek:

Betöltött 18. életév, valamint az, hogy a tevékenységtől nincs az illető hatóságilag eltiltva.